●●●ανяιℓƒαη●●●
Avril Fan'a Hoşgeldiniz.Eğer Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapın,Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz...
●●●ανяιℓƒαη●●●
Avril Fan'a Hoşgeldiniz.Eğer Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapın,Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz...
●●●ανяιℓƒαη●●●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

●●●ανяιℓƒαη●●●

●●●ανяιℓƒαη●●● a Hoşgeldiniz...Umarım Eglenirsiniz...Bu Forum Tugba ve Öznur'un Ortak Forumudur..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AvrıLı^mı Ne Kadar Tanıyorsunuz ?

2 posters
YazarMesaj
CompLiaCaTed_qirL
Administratör
Administratör
CompLiaCaTed_qirL

Rep Puanı : 4

AvrıLı^mı Ne Kadar Tanıyorsunuz ? Empty
MesajKonu: AvrıLı^mı Ne Kadar Tanıyorsunuz ?   AvrıLı^mı Ne Kadar Tanıyorsunuz ? EmptyÇarş. Ekim 28, 2009 8:35 pm

Avril'i ne kadar tanıyorsunuz?
Kötü bir kız olarak ünlenmiştin. Rock'n Roll yaşam stilinin peşinden gidiyor musun?

Açıkçası, ben evde vakit geçirmeyi, yemeğe gitmeyi, saçlarımı ve tırnaklarımı yaptırmayı seviyorum. Her şey normal bir insanın yaptığı gibi.

Avril'in vahşi çocukluğuna ne oldu?

Büyüdüm! İçtiğim zaman etrafta çıplak olarak koşuşturduğumu bilirim. Bir kez içtiğimdeyse, yüksek sesle konuşuyordum ve birisi polisi aramıştı! Biraz suçlu ve kendimi belaya sokabilen bir yönüm var. İçmeyi, partiye gitmeyi, aklımdakileri söylemeyi seviyorum ve imajım "edepli" değil. Ama özüme dönersem, iyi bir insanım ve temkinli davranarak kimseyi incitmem. Asla uyuşturucu gibi şeyler kullanmamama rağmen, hala sinirli bir yönüm var.

Hiç sinirine yönelik bir hikayen var mı?

Bir kayıt yerindeydim ve bir adam gelip küfürlü konuşmaya başladı. Onu önemsemedim ve oradan ayrıldım. Arkamdan dışarı geldi ve tekrar başladı, onu birden yakaladım ve "Ne dedin sen?" dedim. Ardından tekrar küfür etti, dizimle kasığına sert bir şekilde vurdum ve ittirdim. Punk bir kız arkadaşı geldi ve "Ne yapıyorsun sen?" dedi. Sonra ikisi de oradan uzaklaştılar.

Hayranlarını evlenerek şaşırttın. Bayan Whibley olmak nasıl bir şey?

Gerçekten bundan zevk alıyorum. Sadece olmasını umduğum oldu. Genç evlendiğimi biliyorum ama teşekkür ediyorum ki kimse bundan beni vazgeçirmeye çalışmadı. Eğer yapsalardı da, dinlemezdim. Deryck bana çok fazla benziyor. İkimizde küçük kasabalardan ve hiçbir şey sayılabilecek yerlerden geldik.

Neden seni daha az kıyafetler içerisinde görmüyoruz?

İmaj kişisel bir seçimdir. Hiçbir şey giymemektense kendim gibi giyinmeyi tercih ederim. Müziğe 17 yaşımda başladığım zaman, herkesin giymemi istediği kıyafetleri giymek istemiyordum. Doc Martens ve kazan gibi olan üstümü giyerdim ve bundan memnun olurdum çünkü herkesten farklı görünüyordum.

Halkın gözünde Paris Hilton vb gibi olmak istiyor musun?

Bir ünlü olmaya çalışmıyorum. Birçok insan ister, çünkü onlar ünlü olmak ve her zaman görüntülenmek isterler. Bazı insanların buna ihtiyacı vardır nedeni kariyere sahiptirler. Diğerleriyse kariyere sahip değildirler, sadece etrafta dolanırlar ve dikkat çekmeye çalışırlar. Ben ünlüyüm çünkü bir şeyler yapıyorum.
İnsanların durup sana bakmasından hoşlanıyor musun?

Sahneye çıktığım zaman, "Şimdi bir star olma zamanı" diyorum. Sahneden indiğim zaman, normale dönüyorum. Bir odaya girdiğim zaman insanlar çığlık atıyor ve ağlamaya başlıyorlar, bu çok bilinmedik bir his. Beni güldürüyor. Hala buna alışamadım ve asla böyle olmak istemiyorum.

Paranı neye harcıyorsun?

Uzun zamandır para harcamadım çünkü yoldaydım. İlk aldığım şey bir evdi. Mücevherlere, arabalara yada pahallı kıyafetlere ihtiyacı olan bir kız değilim. Ama bir keresinde, Chanel çanta vermişlerdi.

Ününün faydalarından yararlanıyor musun?

Bazen bir mağazayı arayıp, alışverişe geleceğim için kapatmalarını söylüyorum. Çünkü diğer insanlar orada oldukları zaman sürekli bana bakıyorlar ve rahatsız oluyorum. Garip hissediyorum. Ama zamanım olunca, bir stilist ve benim için alışveriş yapması için birini tutacağım.

Fanların sana garip şeyler aldılar mı?

Güney Kore'de havaalanındaydım, etrafımda bana hediye vermek isteyen yüzlerce çocuk vardı. Bir kutu içerisinde gelinlik, ayakkabılar... Ayaklarımın yakınında bir çanta vardı. İçerisinde de bir tavşan! Garip şeyler yapmaya başladım, çünkü ölmüş bir kedi olduğunu sandım. Çığlık attım ve onu ittirdim. Birisinin bana garip şeyler olması için büyücülük yaptığını bile düşünmüştüm.

3 tane albüm yaptın, bir anne olmayı planlıyor musun?

Bir gün bir aileye sahip olmayı ve hayatımı yaşamayı istiyorum. 40 yaşıma geldiğim zaman, kendi zamanıma ait kayıtlarımı açıklayacağım. 3 filmde küçük rollerde yer aldım ve dahasını da yapabilirim. Madonna'nınki gibi bir kariyere sahip olabilmeyi isterim. O akıllı biri ve ondan birçok şey öğrenebilirim.

Rock-star kocan bir centilmen mi?

Kesinlikle. Şunu açıklığa kavuşturayım ki benim kapılarımı her zaman açar. (He Wasnt şarkısına gönderme yapıyor.)
http://www.assosrehberi.com
Tuqß[a]vRiL

Tuqß[a]vRiL

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: AvrıLı^mı Ne Kadar Tanıyorsunuz ?   AvrıLı^mı Ne Kadar Tanıyorsunuz ? EmptyPerş. Ekim 29, 2009 8:26 pm

payLaşım İçin TeşşürLer...
CompLiaCaTed_qirL
Administratör
Administratör
CompLiaCaTed_qirL

Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: AvrıLı^mı Ne Kadar Tanıyorsunuz ?   AvrıLı^mı Ne Kadar Tanıyorsunuz ? EmptyCuma Ekim 30, 2009 11:51 am

Önemli degil cnm =)
http://www.assosrehberi.com

AvrıLı^mı Ne Kadar Tanıyorsunuz ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 10 Dk^da aVrıLı taNıyaLım bakLıım